Sponsorzy

Mamy przyjemność zaprosić do współpracy z żeńskim Klubem Sportowym „Częstochowianka”, który od 1936 roku zajmuje się szkoleniem i edukacją młodych siatkarek. Grupy seniorskie i liczne grupy młodzieżowe rozwijają się w duchu sportowej rywalizacji, opartej na zasadach fair-play, pod czujnym okiem starannie dobranej, doświadczonej kadry trenerskiej.

Jesteś pasjonatem kobiecej siatkówki, prowadzisz firmę i chcesz dołączyć do grona naszych Sponsorów – zapraszamy do rozmów, jesteśmy otwarci i elastyczni. W nowym sezonie zostań Sponsorem skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną i indywidualną. Poniżej ogólna propozycja współpracy, przedstawiająca korzyści biznesowe ze współpracy z naszym Klubem.

Oferta sponsorska – KS Częstochowianka 2023/2024

Powyższa oferta stanowi zaproszenie do rozmów sponsorskich, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego lub innych przepisów.

Sponsorzy

Wsparcie i partnerstwo są dla nas wartościami kluczowymi, dlatego dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wspierają nas i pomagają w osiąganiu sukcesu na arenie polskiego sportu.

Partnerzy medialni

Mamy nadzieję, że lista sponsorów będzie coraz większa i dzięki nim, będziemy w stanie sięgać po zwycięstwo.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze Strony, Użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatnościzamknij