Partnerzy

Mamy przyjemność zaprosić do współpracy z żeńskim Klubem Sportowym „Częstochowianka”, który od 1936 roku zajmuje się szkoleniem i edukacją młodych siatkarek. Grupy seniorskie i liczne grupy młodzieżowe rozwijają się w duchu sportowej rywalizacji, opartej na zasadach fair-play, pod czujnym okiem starannie dobranej, doświadczonej kadry trenerskiej.

Jesteś pasjonatem kobiecej siatkówki, prowadzisz firmę i chcesz dołączyć do grona naszych Partnerów – zapraszamy do rozmów, jesteśmy otwarci i elastyczni. W nowym sezonie zostań Partnerem skontaktuj się z nami, przygotujemy ofertę dopasowaną i indywidualną. Poniżej ogólna propozycja współpracy, przedstawiająca korzyści biznesowe ze współpracy z naszym Klubem.

Oferta Partnerska KS Częstochowianka 2020/2021

Powyższa oferta stanowi zaproszenie do rozmów sponsorskich, ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego lub innych przepisów.

Sponsor tytularny

Naszym sponsorem tytularnym od roku 2019 jest Galeria Jurajska, za co jesteśmy bardzo wdzięczni, gdyż oferuje to nowe, świeże możliwości rozwojowe dla naszego Klubu siatkarskiego. Logo Galerii dumnie nosimy na naszych koszulkach niczym sztandar.

Partnerzy

Wsparcie i partnerstwo są dla nas wartościami kluczowymi, dlatego dziękujemy wszystkim partnerom, którzy wspierają nas i pomagają w osiąganiu sukcesu na arenie polskiego sportu.

Partnerzy medialni

Mamy nadzieję, że lista sponsorów będzie coraz większa i dzięki nim, będziemy w stanie sięgać po zwycięstwo.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze Strony, Użytkownik wyraża zgodę na ich wykorzystywanie. Polityka Prywatnościzamknij